Tzaknitzii S.A
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Tzaknitzii S.A

Tzacanitzi de peste tot ... Adunatzi`va!!
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 8B - meleu rupei meciu ma =)))

In jos 
+3
elenuj :)
Leco
|o.0p
7 participan?i
AutorMesaj
|o.0p

|o.0p


Mesaje : 80
Data de înscriere : 26/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 8:18 pm

Geam spart :
8B - meleu rupei meciu ma =))) 2j5xkzb


Deci a fost soooper tare Smile)) eu eram pe jos de ras Smile))))

Mai am 3 poze dak vreti sa le vedeti intrati pe messenger ... razvy_2peu


Ultima editare efectuata de catre in Lun Ian 28, 2008 11:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Leco

Leco


Mesaje : 113
Data de înscriere : 26/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 8:35 pm

aja deci sa explikm =))))))))))

Meleu arunca q ghiozdanu` in Olaru.. In cls e vraishte... totzi tzipa alearga se bat, etc.. Deodata Olaru se ferejte.. ji se aude un zgomot asurzitor de geam spart =))))))))))))) Toata cls Tace!.. e o linijte absoluta./// Saracu` Meleu face o fatsa confused No pale ji deodata intra Profa: O chem pe directoare Evil or Very Mad nu se mai poate ! Suspect ... Suntetzi in ultimul hal ! X( Cine a spart geamu`? Mad .. Meleu ridica mana.. Eu d-na profesoara Sad .. Iese profa sa o cheme pe diresctoare... ji normal k toata cls a inc sa rada =))))) ... Pana ji Meleu` se distra =))) .. Fannu : Baaa` era dur sa iasa ghiozdanu` pe geam =)))))))) ... Duamne.. =))) .. Ji normal k d-na profesoara ne`a trecut in Proces Verbal b-) =))))))))) ... ji de aici nu mai jtiu :-?? .. Dar intuiesc :"> : Diriga va tzipa, Diresctoarea tonul il va ridica, Nota la purtare va scadea, ji noi vom merge.. inainteaa =))))))))))))))))))))))...
Sus In jos
elenuj :)
Admin



Mesaje : 55
Data de înscriere : 26/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 8:47 pm

sunteti invechitzi fratzilor Smile) voi n`atzi auzit de saptamana sparta Smile) ?? marian, tipu` ala inalt de la mine din clasa a spart geamul de la clasa tot aruncand cu ghiozadanul.... apoi la sport cineva... nu mai jtiu exact cine ... a spart geamul de la sala de sport ( care banuiesc k nici acum nu a fost inlocuit...Neutral ) ... so Razz tot inainteeee Twisted Evil
Sus In jos
https://tzaknitzii.forumgratuit.ro
Phannu

Phannu


Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 30
Localizare : Rupator Banci`

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 9:33 am

Am fost q el Aksa Crede`ma k O Injurat Tot Drumu` :"> j Bank Aia a Lu` Feier :-s =))
Sus In jos
c0br|ss@

c0br|ss@


Mesaje : 84
Data de înscriere : 26/01/2008
Varsta : 30
Localizare : ---==][On3sTi][==---

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: ceatzi facut mah ?!?!   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 10:54 am

Ceatzi facut mah !?!?!?!?! Smile) lol!
Sus In jos
http://kobra-iuly.hi5.com
Thug

Thug


Mesaje : 3
Data de înscriere : 29/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 11:04 am

stitii :-? imi place la sc Very Happy:D: alien
Sus In jos
c0br|ss@

c0br|ss@


Mesaje : 84
Data de înscriere : 26/01/2008
Varsta : 30
Localizare : ---==][On3sTi][==---

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: BAAAAAa   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 11:15 am

lol! aducetimi si mie o bucata de geam:)) k am ramas fara la dormitor:))
Sus In jos
http://kobra-iuly.hi5.com
Leco

Leco


Mesaje : 113
Data de înscriere : 26/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 11:17 am

nu deci sa mor yo kt de tare a fost faza =))))))))))) dmnnn Smile)) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven qm sa spargi geamu` aja? Neutral confused ahahahaaaa=))))))))) ji mie imi place la jc ba` Silvia =)))))))
Sus In jos
c0br|ss@

c0br|ss@


Mesaje : 84
Data de înscriere : 26/01/2008
Varsta : 30
Localizare : ---==][On3sTi][==---

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: si la noi:)   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 11:26 am

lol! la noi marian a spart geamul' da tot cu ghiozdanu'Smile) si la diriga ia zis nu k se invartea cu el si la skpat..ci ca:))......a vrot sa il arunce pe banca (banca era la ..3 metri de geam) =)) lol!
Sus In jos
http://kobra-iuly.hi5.com
Leco

Leco


Mesaje : 113
Data de înscriere : 26/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 11:29 am

pai na :X avea mujchi baiatu` =)))))))))))))))))))))) nu putea sa arunce mai incet .. na=)))))))))))))
Sus In jos
c0br|ss@

c0br|ss@


Mesaje : 84
Data de înscriere : 26/01/2008
Varsta : 30
Localizare : ---==][On3sTi][==---

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMier Ian 30, 2008 10:12 am

lol! ceva educativ la scoala=)) : cum sa tai un geam...finutz=))
Sus In jos
http://kobra-iuly.hi5.com
Meleu

Meleu


Mesaje : 13
Data de înscriere : 29/01/2008

8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitimeMier Ian 30, 2008 1:12 pm

baaaaa =)) cum sa pui poza asa
Sus In jos
Continut sponsorizat





8B - meleu rupei meciu ma =))) Empty
MesajSubiect: Re: 8B - meleu rupei meciu ma =)))   8B - meleu rupei meciu ma =))) Icon_minitime

Sus In jos
 
8B - meleu rupei meciu ma =)))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tzaknitzii S.A :: Tzaknitzii la scoala :: Pagube , ruperi , spargeri ...-
Mergi direct la: